| bobilutzu a întrebat:

Sal TPU!
Am si eu o intrebare, va rog ajutati-ma in ce luna a anului in curs se fac inscrieri pentru seral. m-ar interesa daca ma puteti ajuta un liceu din brasov sau din judet...am terminat clasa a 11a. va multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit un site ft fain cu compuneri http://cenacluljj.wordpress.com/eminescu/. e site-ul unde un cenaclu isi posteaza creatziile. uitatzi-ve sh voi!

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Normal se fac in septembrie inscrieri dar am inteles ca de anul acesta nu se mai face seral dar nu stiu 100%daca e adevarat!