| danyelo2000 a întrebat:

Spuneti-mi o intamplare fericita din viata voastra va rog dau FUNDITA!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am terminat examenele, ma bucur ca am si eu o facultate in viata mea iar acum mai am putin sa plec ca sofer pe tir. In martie decolez.

| clausialin a răspuns:

Pai Nunta mea a fost cea mai fericita intamplareeeee! pup...

| Aneurysm a răspuns:

Am luat 5 la fizică, nu mai vreau nimic de la viaţă.

| Irena97 a răspuns:

Dar tu n-ai intamplari destule sa le povestesti la profi?

| victor333 a răspuns:

O intamplare foarte placuta a fost atunci cand am realizat ca relgia e un instrument de manipulare a maselor si am inceput sa cred in propriile opinii sa mi dau seama ca am un cap pe umeri si o inima si chiar daca ele -eu- nu voi fi mereu pregatit sa accept situatii pe care nu le inteleg asta nu inseamna ca trebuie a ma mint ca le inteleg facandu mi un rau ci sa reflectez sa incerc sa le accept si doar asa voi trage invatamintele care mi vor da libertate care imi vor perrmite sa evoluez sa accept ca exist!

| Dinamovistul101 a răspuns:

Legata de ce subiect happy? ca asa am multe intamplari fericite?

| Dinamovistul101 a răspuns:

Neah, ca sa iti raspund la 4 ani mi-a facut tata o supriza cumparandu-mi un pui shar-pei happy din pacate mi-a murit acum 1 an sad...dar aia a fost cam cea mai fericita intamplare din copilaria mea, imi amintesc si acum cum eram un tanc de juma de metru si ieseam cu catelu la 6 jumate dimineata sa il plimb laughing sper ca te-am ajutat cu ceva! Numai bine!

| Alexander5 a răspuns:

Te salut!

| mariamarylove a răspuns:

Cand mi-a lat mama un catel.

| Catherina a răspuns:

Saptamana trecuta la olimpiada de limba romana am luat locul 1 - imi parea ca e cel mai fericit moment din viata mea.

| angivioleta a răspuns:

Surpriza de ziua mea a fost foarte frumoasa! fundita :* te rog frumos!

| Valentina2013 a răspuns:

Ieri la ora de istorie

Ieri in timpul orei de istorie, dl.profesor ne-a dat test.A fost usor fiind grila.Dar surpriza mea a fost ca am luat nota 10. Ceea ce a fost uimitor deoarece eu credeam ca iau 7-8, dar in niciun caz nu ma gandeam la nota 10.
O fost una din intamplarile mele fericite.

Sper ca te-am ajutat.

| LOLAMEAkiss a răspuns:

Nu o sa-ti raspunda nimeni

| Ralu_Ralluca_1995 a răspuns:

Pai in 2013 pastele au fost in 5 mai, iar atunci au implinit parintii mei 23 de ani de casnicie.Sau ai luat o nota mare.Ai absolvit ceva.Ai luat diplome.etc sunt multe motive, succes sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?