| Anonime a întrebat:

Spuneti-mi, care a fost cea mai fericita, amuzanta si trista intamplare din viata voastra? Cate una din fiecare daca se poate.big grin

Răspuns Câştigător
| Vlad_5857 a răspuns:

Cea mai trista a fost atunci cand fata pe care o plac foarte mult m`a refuzat deoarece s`a indragostit de un prieten de`al meu... ce mai amuzanta este cand acel prieten a cazut in noroi... iar cea mai fericita este cand am sarutat`o prima data love struck

4 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Fericita...o intamplare banala as putea zice.in ziua de craciun, cand Mosul mi-a adus o orga! imi doream enorm una, si acea jucarioara m-a atins la corasonbig grin!

trista...acest an, cand m-am despartit de toti colegii mei dintr-a 8-a...sad

amuzanta...in tabara, cand eram 7 fete in camera, am spus povesti de groaza, si nu am mai dormit pana dimineata de fricalaughing. zici ca eram speriate de bombelaughinglaughing

| tina28 a răspuns:

Cea mai fericita? hhhmmm cand m-am indragostit iar cea mai napsa cand m-am despartit de acea persoana...cea mai amuzanta cand am iesit in hol in prosop de baie si am alunecta p gresie (tin sa specific ca state-am la camin )ma vazusera toata lumea fete si baieti PENIBIL laughing

| ktyi a răspuns:

Cea mai fericita : cand am avut prima intalnire :dwinking

Cea mai amuzanta : cand a cazut tata in piscina rolling on the floor

Cea mai trista : cand m.a durut capu' toata ziua crying

| Vlad_5857 a răspuns:

Cea mai trista a fost atunci cand fata pe care o iubesc m-a refuzat deoarece s-a indragostit de prietenul meu.Cea mai amuzanta este atunci cand prietenul meu a cazut in noroi. Iar cea mai fericita... atunci cand ea mi-a spus ca am mari sanse sa fiu impreuna cu ea.