| marius577 a întrebat:

Sall.Doamna diriginta ne-a spus ca de craciun vom face o sceneta(mai exact pe data de 17), iar pe mine m-a pus povestitior, deoarece citesc bine.Cum ar trebui sa ma imbrac? Eu ma gandeam la un costum ceva asa mai elegant, deoarece un povestitor e un fel de prezentator si imi sta bine la costumhappy. Merci.

Răspuns Câştigător
| xXBernaXx a răspuns:

Da, este bine s ateimbraci in costum.Este cel mai bine pentru un povestitot. Dar depinde si despre ce este sceneta... Dar este bine daca te imbraci in costum. Daca n uesti sigur ai puteao intreba pe diriginta in ce ar fi bine sa te imbraci. Sper ca te-am ajutat. daca da, funda.big grin

7 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Da, e foarte bine ce ai ales. Daca iti sta si bine, e perfecthee hee Sau daca totusi nu alegi costumul, iti poti lua niste pantaloni eleganti cu o camasa [ sau bluza ] peste care sa-ti iei o vestahee hee

| Wihaela a răspuns:

Sa te imbraci f frumos! si noi am facut sceneta de sf. andrei si am fost si eu povestitor! m-amimbracat f frumos! succes!:*:*

| Dymytros a răspuns:

E bine in costum, dar nu te alarma daca nu ai si sa cumperi sau inchiriezi, poti sa mergi si in blugi cu un tricou cu guler sau camasa

| marius577 explică:

@Andrada nu cred ca unui baiat i-ar sta bine in fusta.

| LittleWolfLover a răspuns:

Elegant. Recomand haine negre si pantofi tot negri.

| ZμZμ a răspuns:

Buna...Si eu am fost povestitor anul trecut si m am imbracat asa:

-gasesti o fusta rosie, de ce lungime vrei tu sa fie, dar de preferat ar fi nu ca asta:http://www.amafashion.ro/......an-3-l.jpg
deoarece este dreapta.Bun.deci o fusta rosie si ai putea face ca mine.Se gaseste prin magazine puf, de orice culoare vrei si ai putea sa atasezi pe margina fustei.Iti arat prima data sa stii cum arata acest fel de puf:http://www.merceria.ro/......513733.jpg
Am gasit doar albastru, dar ti am maizis, este de orice culoare vrei tu.Si poti sa atasezi cu ac si ata puful acesta si va arata cam asa fusta:http://img.kudika.ro/.......Bine,poti sa iti alegi ce culoare vrei sla fusta sau puf. Dar iti zic cum m am imbracat eu. Poti sa iti iei o maleta/bluza de culoare rosie/ce culoare este fusta, o caciulita draguta de craciun rosie ar fi geniala, iar ca incaltaminte eu mi am luat niste cimze rosii. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| ZμZμ a răspuns:

Scuze nu am citit numele.scuzee