| anonim_4396 a întrebat:

Sall.Nu stiu daca e corecta categoria asa ca scuze! Am un cont pe kissid.ro si vreau sa il sterg.Cum fac? am mai incercat de cateva ori si imi apare,, cererea a fost salvata. te rugam asteapta raspunsul." insa nu imi sterge contul...help!

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Nu mai trimite nicio cerere.pur si simplu nu mai intrii pe situl ala si gata.ce atat filozofie.

3 răspunsuri:
| luca985 a răspuns:

Contul nu se sterge imediad trebuie ca "conducatorii" site-ului sa-ti aprobe stergera contului. Atunci cand ei o aproba contul e sters. Succes happy

| Aeri a răspuns (pentru luca985):

Pai si de ceva timp tot trimit cereri de stergere a contului, dar nu mi se aproba niciuna.

| luca985 a răspuns (pentru Aeri):

Inseamna ca nu le pasa ori ca na-u timp imi pare rau oricum... Succes in continuare. Alt raspuns nu am. happy

| a1doru a răspuns (pentru Aeri):

Nu mai trimite nicio cerere.pur si simplu nu mai intrii pe situl ala si gata.ce atat filozofie.