| TearsOfBlood a întrebat:

Sall! Profesorii au voie sa treaca notele de la testele initiale(predictive)in catalog? Eu stiam ca nu dar azi au inceput sa vorbeasca niste copii si profa a zis ca ni le trece ca vorbim intr-una si ca o sa le treaca in catalog ca a corectat la ele 3 zile.
Are voie?

Răspuns Câştigător
| vladutz333 a răspuns:

Nu nu au voie ceea ce a zis profesoara ta a fost o amenintare

| TearsOfBlood explică (pentru vladutz333):

Multzam,m-am linistit.

10 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Da, au voie daca faceti putina recapitulare de exemplu la noi la scoala testele la romana si la mate s-au trecut pentru ca cica semestrul e scurt si n-au timp sa puna note etc. Si s-au trecut si eu am belit capra...

| dragos9234 a răspuns:

Nu,nu au voie.
Nu poti primi nota anul asta pe ceea ce ai facut anul trecut.
Dar unii o fac
.

| TearsOfBlood explică:

Super tare! Ceva la romana si mate nu este de genul ca la engleza nu gresesc niciodata si nu ne da teme din carti aproape deloc. La romana m-ar ajuta mult.

| vladutz333 a răspuns:

Adica nici nu v-a predat, ati facut doar recapitulare din testul initial profesorul isi da seama ce mai stiti din clasa precedenta si de la ce nivel sa v-a ia deci nu au voie sa le treaca

| vladutz333 a răspuns:

Adica nu v-a predat nimic doar ati recapitulat profesorii isi dau seama din testele initiale ce mai tineti minte din clasa precedenta si la ce nivel sunteti cu materia deci nu are nici un drept sa le treaca

| bestboy30 a răspuns:

Daca ati facut recapitulare da daca nu ati facut recapitulare NU AU VOIE

| Letisia a răspuns:

Nu sub niciun caz! Va sperie! Nau voie sa le treaca!

| Cosminutza17 a răspuns:

Teoretic nu au voie sa le treaca, dar daca vor pot sa le puna k ei sunt profesorii si ei decid.....noua de exemplu ne-au pus notele in catalog la romana, tehnologie, engleza si chimie.

| MindlessG a răspuns:

Da,daca profesoara vrea sa le treaca le poate trece oricand, nu este o regula ce interzice trecerea lor.