| Micoto a întrebat:

Sall,sunt din valcea si sunt in clasa a 8 a si anul acesta dau examen, dar am o problema vreau sa dau la un liceu bun insa nu pot sa aleg...
As vrea sa intru la CNI Matei Basarab insa nu prea imi este clara chestia cu profilurile poate cineva sa-mi explice cum sta treaba?
Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| aryenutzaa a răspuns:

Buna! Eu am ablosvit anul trecut la CNI Matei Basarab. Ce ai vrea mai exact sa stii despre profiluri?

| Micoto explică (pentru aryenutzaa):

Pai de exemplu as vrea sa dau la stiinte sociale si vreau sa stiu cam ce ar trebui sa fac ca sa intru?

3 răspunsuri:
| aryenutzaa a răspuns:

Doar sa ai media care iti trebuie pentru a intra acolo atat

| Micoto explică (pentru aryenutzaa):

Si cam cu ce medie ar trebui sa intru?