| robert71511 a întrebat:

Sall sunt robert vreau sa imi ziceti si mie va rog frumos care ie codul la sims1-2 sa am multi bani plzzzz

4 răspunsuri:
| Ancutsa a răspuns:

Buna, Robert!

Parola este : motherlode (prima oara apesi : control + shift + c si in chenarul alb de sus scrii parola), iti da 50 000. Stiu ca e buna pentru Sims 2 si 3.
Pentru sims 1 parola este : klapaucius

Sper ca te-am ajutat! big hug

| Kqzu97 a răspuns:

Motherlode

| FallingRain a răspuns:

Intri in casa oamenilor carora vrei sa le faci bani. Nu conteaza daca e modul live, buy, build etc. Apesi pe butoanele Ctrl, Shift si C. Iti va aparea o fereastra in partea de sus a ecranului in care scrii "motherlode". Apropo, parola merge la nesfarsit.

| 2Roberta1apr a răspuns (pentru FallingRain):

De fapt nu merge pana la nesfarsit :3 incearca si o sa vezi :^^