| Mar1juan4 a întrebat:

daca ma puteti ajta si pe mine cu ceva

vreau sa fac reclama la un produs m-am gandit la energizant si vreau sa il fac in Movie Maker dar nu am videoclipurile necesare daca are cineva o idee plzzzz dau fundita+vot

Răspuns Câştigător
| xshop a răspuns:

Cauta pe youtube videoclipuri cu imaginii vii, clare, de actiune - daca vrei pentru energizant.

le "tai" in movie maker partile interesante si faci un montaj. pe fundal pui o muzica instrumentala alerta si la sfarsit pe ecran negru (cu sunet de bataii de inima) iti pui un mesaj scurt si logo sau ambalajul