| Pikpoc a întrebat:

Sall TPU, eu sunt la liceul energetic transferat din sem 1-2 si as vrea sa ma transfer iar la liceul dumitru motoc, vreau sa ma transfer deoarece la motoc sunt toti colegi mei din generala si ma simt altfel cand ma duc la sch acolo as vrea sa imi dati un sfat tinanad cont si de faptul ca eu imi doresc sa iau si bacu asa ca as vrea sa imi dat cel mai bun sfat daca e bine sa ma transfer sau nu si sustinut cu argumente dau funda!

1 răspuns:
| Copiliţă a răspuns:

- Crezi ca mereu o sa fie cum vrei tu si ca o sa poti sa te transferi de ori cate ori vrei? Crezi ca mai tarziu vei putea spune sefului" ba nu esti bun,'te dra*u "?! Adica cine te opreste, spune-i si o sa te muti dintr-un loc i naltul pana ai sa te plictisesti. Poti sa et superi pe mine.
- Daca crezi ca te ajuta mai mult si chiar vezi numai avantaje, du-te la secretariatul liceului si comunica-i! :3