| WhySoSerios a întrebat:

Profesorul de psihologie mi-a dat sa fac un portofoliu care sa cantina ilustrari literare ale diferitelor trairi afective; imagini care sa surprinda varietatea expresiilor emotionale umane. Si nu stiu cum sa fac crying((((9 sunt in clasa a 10 - a. cine vrea sa ma ajute, sa-mi dea niste texte niste imagni?tongue dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| Ramona_Ramo_1995 a răspuns:

Ai facut portofoliu'? ca am si eu nevoiebatting eyelashes

| WhySoSerios explică (pentru Ramona_Ramo_1995):

Ce faci tu? laughingIimi raspunzi cu o intrebare?hee hee Eu pun intrebarile aicihee hee cand sa-l fac asa repede? Stai chill ca nici nu stiu cum sa incep laughing))
Tu in loc sa ma ajuti laughing vrei sa copii de la mine? laughing)