| A555d a întrebat:

Vreau sa va intreb daca se vor anula scolile si in Prahova in 26 martie adica azi!

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Unele da unele nu, cel mai bine e sa dai un telefon la secretariatul scolii si aflii sigur.

| A555d explică (pentru onasis1961):

Dar cele din Ploiesti, EU INVAT LA CN JEAN MONNET!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu.

| Almássy a răspuns:

Nu azi mi se pare ca se merge pana la 12:00 pentru ca se face o sedinta cu toti profesorii din comuna/judet ca sa aleaga activitatile pentru scoala altfel

eu nu merg azi pentru ca ma doare gatul si nu pot vorbiilaughing

| Nolifenodeath a răspuns:

Marți și miercuri, orele din toate școlile rurale din Prahova, dar și din orașele Mizil, Urlați, Vălenii de Munte și Slănic, vor fi suspendate.

| 1aprilie a răspuns:

Nu se face scoala asa au zis la ştiri.

| AndreiAs02 a răspuns:

Nu,imi pare rau. Funda?