| LittleBlackStar a întrebat:

Sall! Vreau sa stiu:
Intru la o facultate buna cu media 9, 18?
Mate-8,25
Romana-9,40
Bio-9,90

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Zau..cu media asta mai intrebi? Poate vei da si un examen, si daca esti atat de bine pregatita il iei happyFelicitari pentru rezultat happy

| mixxjim a răspuns:

Eu as zice ca da, felicitari pentru medie! la unele facultati se da si examen - in special cele bune/foarte bune, nu conteaza doar media de la bac, dar presupun ca nu ai luat 9, 90 fara sa fi stiut nimic, asa ca mergi unde vrei si unde stii materia care se da la admitere (presupun ca ti-ar fi mai greu la arhitectura, de exemplu, dar iti raman o gramada la care sa mergi happy )

| zuzualina a răspuns:

Pfiu, ai medie putin mai mare ca a mea si mai si intrebi?

Vreau eu sa intru si nu intri tu? Bine, poate nu primul.

| Ladiesweakness a răspuns:

Da, intri sigur cam pe la toate unde nu trebuie sa dai examen. acum diferenta e de la facultate la facultate, da drept s-ar putea sa intri doar la cu plata, dar de intrat tot intri...
Daca ai timp, intra aici ladiesweakness.wordpress.comwinking