| theopirlea a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati vreau sa intru la liceul Eminescu dar va rog spuneti-mi si mie media cea mai mica si cea mai mae de intrare vreau cu orce pret sa intru dar la mate in examne nu stiu daca iau mai mult de nota 6 iar la romana nu am probleme iau de la 9 in sus iar ca medie 5-7 media e 9.55 va implor sa ma ajutati si sa imi ziceti daca am sanse dau funda pls(Constanta)

Răspuns Câştigător
| SoranaCs a răspuns:

Iti dau un sfat, daca vrei sa intri cu orice pret la acel liceu, il pui pe prima pozitie cand vrei primi ghidul. daca vor fi locuri media nu va conta.Eu zic ca ai foarte multe sanse sa intri acolo, medile levei vedea prim mai in ghidul de licee din constanta (sunt peste 100. funda?

1 răspuns:
| theopirlea explică:

Ca medie 5-7 e 9.35 scuze