| alextati a întrebat:

Salut, la ce trebuie sa ma astept daca vreau sa intru pe mecanica profesionala, adica, media de admitere, pe ce se bazeaza orarul, se va face romana/mate? Stiu ca sunt niste intrebari stupide dar vreau sa fiu informat.

2 răspunsuri:
| youdummy a răspuns:

Se fac toate materiile pe care le făceai și până acum, dar ai multe module la care faci practică în atelier. Sau mă rog, ar trebui. Nu știu ce dracu mai faceți dacă stau închise școlile.

| alextati explică (pentru youdummy):

Spre exemplu, la mate, romana va fi mai greu?