| Magureanu_Robert_1990 a întrebat:

Saluatare, cine poate oferi cateva idenr i de filme psihologice, gen nr 23, suhnter island, inception. mersi

Răspuns Câştigător
| CristiSeeker a răspuns:

Voiam si eu sa raspund, dar ar fi deja irelevant. happy Frumos.

8 răspunsuri:
| Peachy a răspuns:

Hei, Identify,Memento,Pi,A beautifull mind,Bang bang you're dead,The Turman Show,Requim for a dream,Fracture,Mr Brooks,Hannibal Rising,The Silence of lambs,The Butterfly efect,Secret window,The jacket,The game,Donnie Darko,Zodiac,Prestige,Spider,The I inside,The Mist,The Skeleton Key,Triangle,The Life of david Gale,Primal fear,The killing room,Hard Candy,Mindhunters,The ward,falling down,Cape fear,Deja-vu, Chiriasul, Dead ringers, The Bone collector. Toate filme psihologice, funda?:*

| Magureanu_Robert_1990 explică (pentru Peachy):

Aproape 80% metionate de tine le-am vazut, dintre ele m-a impresionat Abeautifull mind.

| Magureanu_Robert_1990 explică (pentru CristiSeeker):

Daca ai alte idei...na

| CristiSeeker a răspuns (pentru Magureanu_Robert_1990):

The Curious Case of Benjamin Button, Cloud Atlas, Mr. Nobody, Vanilla Sky, The Dreamers, The Machinist, Artificial Intelligence, The Bicentennial Man, The Truman Show, Black Swan, Eternal Sunshine of the Spotless Mind, The Fountain, Contact, The Sphere, Time Traveller's Wife, The Prestige, Knowing.
Cam asta as mai putea recomanda. Unele nu sunt 100% pshiologice, dar au tema si actiune interesanta. Probabil si dintre astea ai vazut multe.

| CristiSeeker a răspuns (pentru Peachy):

Voiam si eu sa raspund, dar ar fi deja irelevant. happy Frumos.

| Magureanu_Robert_1990 explică:

Multumesc tutror pentru raspunsuri...cum se da funda? la amandoi meritati...

| CristiSeeker a răspuns (pentru Magureanu_Robert_1990):

Cred ca in dreptul fiecarui raspuns trebuie sa iti apara ceva gen o funda portocalie. Nu stiu exact, n-am pus nici o intrebare momentan...Alege un raspuns, stai linistit, nu pun asa mare valoare pe funda aia.

P.S.: As mai adauga Solaris, la acea lista (azi l-am vazut), iar daca mai ai nevoie de sugestii de filme...am o lista cu peste 200, vazute si notate, majoritateawinking.

| Magureanu_Robert_1990 explică (pentru CristiSeeker):

Id de mess robertyno_bagyo mersi fain! sunt un fan nebun al filmelor psihologice

| CristiSeeker a răspuns (pentru Magureanu_Robert_1990):

Cu placere. Si pe mine ma pasioneaza. Te salut si vizionare placuta!