| dariushack a întrebat:

Salut,acum am dat bacul si vreau sa merg la Fsega Cluj, informatica economica.Problema e ca nu stiu daca o sa intru, mie imi place programarea si la o alta facultate gen automatica si calculatoare nu rezist terminand un liceu cu profil economic.Intrebarea e unde as mai putea da sa fie asemanator cu Informatica Economica in Cluj? Orice opinie e binevenita.

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Daca ai media 10, ai sanse sa intri.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ma refer la media de admitere 10, care-i compusa din media de bac + bonusuri din concursuri organizate de FSEGA.
Daca iti place informatica poti sa te intrepti si spre mate-info, unde nu ai face altceva in afara de mate si info.

| Yurisa a răspuns:

Depinde de media ta la bac.