| Tarinus989 a întrebat:

Salut, acum cateva zile m-am inscria la liceul militar si am inteles ca imi va veni un plic, imi puteti spune ce va fi in acel plic?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Explicatii privind programul si ce ai de facut in continuare.

| Tarinus989 explică (pentru Salontanul):

Ok mersi, mie mi-a spus cineva ca acolo scrii ce vrei sa devii in continuare

| Salontanul a răspuns (pentru Tarinus989):

Probabil ca asta se va intampla dupa testul psihologic, proba sportiva si examen! Nu ar avea rost sa te intrebe asa ceva deoarece nu se stie daca vei intra si nu exista mai multe specialitati, colegiile militare avand toate profil mate-info si vocational. Deabia in acdemie se trece pe specialitati.

| Tarinus989 explică (pentru Salontanul):

Mersi, si mai am o intrebare, pot sa dau la SRI dupa?

| Salontanul a răspuns (pentru Tarinus989):

Da!