| madalinuk a întrebat:

Salut all! pentru clasa a 9 la profilulu filologie de ce caiete(rechizite) am nevoie? si ce materi o sa fac pe 9-12? multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

O sa ai nevoie de caiete studentesti pentru romana, limbile straine si latina, istorie si geografie. La restul orelor, cum ar fi religie, fizica, chimie, biologie, mate etc iti trebuie caiete mici. Multa bafta! happy

1 răspuns:
| Hieer a răspuns:

thinking Caiete normale, cred ca doar studentesti ti-ar trebui. Pai;-? o sa faci: mate, romana, biologie, geografie, istorie, mod-ule, fizica, chimie, engleza, germana, franceza e.t.c. thinking In concluzie cam aceleasi materii ca intra a 8 a, dar cu unele in plus.

Sper ca te-am ajutat!