| GeorgeH17 a întrebat:

Ce materi fac in clasa a noua la mate-info, intensiv info si cam ce caiete as avea nevoie

6 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

Caiete studentesti de mate, faci foarta multa matematica.
Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caiete mari in general ( la liceul meu asa se cere la majoritaea materiior, dar nu la toate ).

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

O să îți zică profesori în prima zi de școală dacă au preferințe ei ( contează ) sau aveți voi să alege-ți, eu ți-aș recomanda caiete mari.

Așteaptă prima zi de școală, graba strică treaba.

| petriinna a răspuns:

Si eu intru tot in clasa a9a tot la profilul mate info!

| Nutemaiholba a răspuns:

Caiete mici de matematica si cateva studentesti tot de mate si cateva mici dictando.thinking