| Danutu a întrebat:

Salut, am 14 ani si m- am hotarat ca sa ma pregatesc pentru liceul militar dar am o intrebare eu port ochelari(nu este din nastere, nu am semne sau alte lucruri la ochi), deci intrebarea mea ar fi daca as putea intra!

Răspuns Câştigător
| Berr_Teddy_1994 a răspuns:

Da poti intra si cu ochelari.Eu am dat examenul la liceul militar, sportul e dificil, deci te anunt ca-ti trebuie mult antrenament, trebuie sa faci minim 10 tractiuni corecte, flotari, sa sari in patratele numerotate, sa sari peste un obstacul, tarat printr-un tunel improvizat si sprint.Trebuie sa fi foarte bine antrenat.Eu iti urez bafta!

4 răspunsuri:
| WeAreLegion a răspuns:

Liceul militar mi se pare o porcarie, ai grija ce-ti doresti, nu cred ca vrei sa porti razboaiele magnatilor care sunt condusi de lacomie!

| Danutu explică (pentru WeAreLegion):

Iti multumesc pentru sfat dar nu am intrebat ce parere ai!

| denisa_1405 a răspuns:

Daca te-ai hotarat sa incerci nu renunta, ochelarii nu sunt o mare piedica.Nu te lua dupa nimeni si fa ce-ti spune inima, nu vei regreta.Bafta!

| GEORGIGEORGIGEORGI123 a răspuns:

Da poti sa porti si ochelari dar trebuie sa fi pregatit pentru asta.