| dannyadmin a întrebat:

Salut, am asa intrebare, iata acum ma invat sa scriu cat mai repede la tastatura, si nu stiu decce folosesc mana stanga mult mai mult decat dreapta, fiind dreptaci, cum sa invat sa scriu simulttan cu ambele mani si cu toate degetele, merci?

1 răspuns:
| Andreiutza_8709 a răspuns:

Pai nu stiu cum sa-ti explic

caci eu folosesc ambele maini cand scriu cu tastatura si scriu si repede multumita lor...
depinde ce cuvant vrei sa scrii...
pai cu o mana in partea stanga si cu una in cea dreapta si pui degetele pe literele de la cuvantul pe carte vrei sa il scrii

ai inteles ceva?!
sper ca da si sper ca am sa primesc si fundabig grin