| Ingognito a întrebat:

Salut, am auzit ca s-a mutat bacul in toamna, este adevarat? Si daca da, pe cat si cand ma pot inscrie?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De unde ai auzit?
Chiar inainte de a raspunde am citit declaratia ministrului Anisie si nu a pomenit nimic de aceasta, a spus ca se vor lua unele masuri si vor fi comunicate. Si nu cred ca se va amana asa mult bacalureatul decat in cazul ca situatia se va agrava mult. In orice caz vor fi facute anunturi oficiale, inclusiv publicarea in M.Of.

| Ingognito explică (pentru Ioandelasal):

Vorbeam cu un baiat si cica a auzit el la tv ceva ca se muta bacu si de aia intrebam

| Ioandelasal a răspuns (pentru Ingognito):

Nu tot ce se spune la tv este si adevarat. Asteapta sa se comunice oficial, inclusiv sa se publice calendarul examenului de bacalaureat, daca se schimba cel deja publicat.

| Adry05 a răspuns:

E la nivel de zvon, nu e nimic oficial. și stai liniștit că vei afla sigur dacă e oficial + unde să te înscrii dacă e cazu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine ti a zis?

| Ingognito explică (pentru suntserios):

Vorbeam cu un baiat si cica a auzit el la tv ceva ca se muta bacu si de aia intrebam, dar tot in Mai o sa fie inscrierile nu?

| suntserios a răspuns (pentru Ingognito):

Si eu imi iau știrile tot de la un băiat care a auzit de la un prieten care stie o ruda care s-a uitat acum 3 luni la TV.