| Ingognito a întrebat:

Am auzit ca bacul este gratis de 2 ori este adevarat?
Adica eu am dat prima data in toamna si acum vreau sa dau iar, nu va trebui sa platesc nimic nu?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Esti atat de prost ca nu poti sa iei din prima un amarat de examen? E de vreo 4 ori mai usor decat examenele de la facultate, ce naiba.

| pisciutza19 a răspuns:

De unde sa stim noi? tu ar trebui sa te interesezi.

| AAALEXAAANDRUUU a răspuns:

E gratis chiar de 3 ori. Nu, nu va trebui sa platesti nimic

| Celcestietot a răspuns (pentru AAALEXAAANDRUUU):

Pai si dupa ce trebuie sa platesti si cat?

| AAALEXAAANDRUUU a răspuns (pentru Celcestietot):

Te duci la directorul liceului si platesti materiile la care nu ai luat pentru a putea da examenul la ce ai picat. Ti se va da sa faci o cerere si sa completezi o fisa pregatita de ei. Acea fisa nu este grea de completat dar bine ar fi sa ceri ajutor la completarea acelei fise sa nu gresesti daca nu esti sigur pe tine.

| AAALEXAAANDRUUU a răspuns (pentru Celcestietot):

Cat despre plata chiar nu mai stiu exact dar asa este procedura.