| koko123456 a întrebat:

Am dat examenul pentru admitere la limbi straine sunt super stresata..am dat la engleza si coreeana..stiu ca am facut greseli credeti ca cei care corecteaza sunt super stricti mai ales avand in vedere ca am dat la coreeana, ca am incercat?

2 răspunsuri:
| koko123456 explică:

Mersi...dar pana nu o sa aflu rezultatele nu cred ca o sa pot dormi manca sau respira...imi fac tot felul de filme singura

| kawaiiyume a răspuns:

Coreeana? Hmm, n-am stiut ca se poate da si la astfel de limbi.Dar stai linistita.Tu ai facut tot ce ai putut. Oricat de stricti ar fi, o sa iti puncteze chiar si greselile, chiar daca nu cu punctaj maxim.
Multa bafta!