| Bogdan92x a întrebat:

Am facut Seminarul Teologic din Bucuresti. M-am dus acolo cu gandul de a deveni preot, dar nu mai am acest gand acum, dupa 4 ani. Totusi, am dat la Facultatea de Teologie, fiindca nu imi dau seama unde m-as putea duce.

Intrebarea mea este, unde m-as putea duce in afara de Teologie - mentionez ca "le am" cu PC-urile, si invat repede orice, deoarece imi place! (nu recomandati facultate de informatica, deoarece acolo trebuie matematica la greu, si in Seminar am facut decat primii 2 ani matematica).

Multumesc anticipat pentru raspuns!

1 răspuns:
| andre3eeyyiyiyi a răspuns:

Ai putea merge pe limbi straine, daca stie si ale limbi...