| racc a întrebat:

Am gasit si eu cartea : Engleza fara profesor de Leon Levitchi si Dan Dutescu si eu vreau sa invat engleza, si pot spune ca eu nu prea stiu nimic nu stiu sa traduc... nimic. Ce parere aveti ma va ajuta? E editura Teora. Vreau raspunsuri sa ma lamureasca. Nu sa va dati cu parerea poate si cineva care a avut aceasta carte. Uitati si un link : http://www.teora.ro/......mbshop.cgi 533&category=01

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Cumpără-ţi două dicţionare şi fă mereu tot felul de exerciţii. Numai aşa înveţi. Succes!