| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am lipsit acum doua saptamani de la o lectie dar am copiato si a ascultat, iar apoi am mai lipsit urmatoarea saptamana si am copiat lectia.Credeti ca m-a va asculta din ambele lectii sau din ultima?(Am o nota, materia e doar de o ora pe saptamana).

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Depinde, daca e mai dur o sa te asculte din ultima daca e mai bland o sa te asculte din aman2( si nu, nu am inversat ordinea)

| criisz a răspuns:

Ai nevoie de cel putin 2 note pentru a ti se incheia media, deci, cel mai probabil te va asculta, asa ca, invata happy

| DrakeLee a răspuns:

Cred ca o sa te asculte doar din ultima.