| annonymus19191 a întrebat:

Buna seara! Am o intrebare destul de importanta daca se poate sa aveti un raspuns sigur.
Am lipsit la un test la geografie, testul a fost dat dintr o lectie anume.
Trebuie sa ma asculte tot din lectia din care s-a dat testul sau ma poate asculta din orice dorește profesorul?
Repet eu am lipsit doar la test nu la ascultare de zi sau ceva, testul a fost dintr o lectie anume si m-a ascultat din total altceva la clasa

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa te asculte tot din lectia aceia, te poate asculta cate o intrebare din ultimile 5 lectii, cum vrea profesoara.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te asculta din ce vrea atât timp cât a fost predat

| ioana748 a răspuns:

Te poate asculta din ce doreste dansul.

| Standt a răspuns:

E la mintea cocosului ca nu te asculta din aceeasi lectie. Ca tu stiai deja subiectul. Te poate asculta din orice lectie deja predata.

| Xaura245 a răspuns:

Depinde de profesor, poate ori să te asculte din lecția respectivă ori să dai test ori să te pună să înveți alte lecții pentru data viitoare