| Cosmin2431 a întrebat:

am o problema deci profa de engleza are ceva cu mine MEREU(o urasc) si odata na m-a ascultat dintr-o lectie la care am fost(nu am stiut un cuv la tabla) in rest am stiut tot si mi-a dat 8 infine si odata intr-o sapt cand am lipsit ca am avut febra a predat o lectie noua(am copiat-o de la un coleg) si n-am intles-o si m-a ascultat si am luat 6(pentru ca mia- ascultat un pic si idntr-o lectie la care am fost) acum mi frica ca o zis ca azi ne asculta si de ce imi e si mai frica ca ne da 3 sunt pe a 5-a CE POT FACE ca sa imi iasa 8 imi trebuie 10, 9 la profa mea nu iau 9 si 10 CE POT FACE! SAVE ME pot cere sa o schimbe sau....maqi multi colegii vor sa ne-o schimbe ii dusa rau de tot ii cea mai rea profa din scoala SAVE

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Invata perfect lectia si arata-i ca greseste. Isi va schimba parerea despre tine. Gandeste pozitiv si incearca sa o impresionezi, indiferent cat de nebuna e.

Succes!