| AlexMaf28 a întrebat:

Am luat la bac 4.35 la matematica, am depus contestatie.Am sanse sa iau 5 dupa contestatie?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sanse sa iei si mai putin de atat.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cine este in comisia care verfica lucrarea la contestatie, fiindca tu ai nevoie de aproape 1 punct.
Sansele sunt 50% de fiecare parte. succes!

| teo530 a răspuns:

Iti trebuie 65 de sutimi cam greu. dar daca tu crezi meriti mai mult atunci va creste si peste 5. la fel sunt eu cu chimia am 4, 4 dar nu are pe ce sa imi creasca.

| aneliram a răspuns:

Depinde, dacă, crezi că ai facut de mai mult de nota primită, poate. Eu cand am facut contestatie, mai îmi trebuiau 15 sutimi și nu i.am primit, ba chiar mai au micșorat nota cu câteva sutimi.