| Mariaelena234 a întrebat:

Hey TPU, am luat la bac la matematica 4, 70 și am depus contestație azi, sunt șanse sa îmi dea 5 ul?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Nu e vorba de scuze,e vorba că dacă ai fi trimis-o azi nu ți-ar fi luat-o in considerare.
Sa știi că singura care poate ști dacă ia sau nu mai mult ești tu.
Corectează-te singura pe barem, aspru, și vezi ce iese. Daca știi că ai multe greșeli, șanse probabil nu sunt sa iei 5, dar daca știi că ai scris, posibil sa iei.
Daca ai făcut contestație doar de dragul de a face, sa știi că poti avea surprize neplăcute sad
No, hai sa nu fie negativiști, poate va fi bine și vei reuși!
Îți țin pumnii!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt sanse sa ti se dea si mai putin.

| dullcat a răspuns:

Nu avem de unde sti.

| Hyperion7 a răspuns:

Contestație azi?
Ele se depuneau, de regulă, ieri până în 18.

| Mariaelena234 explică (pentru Hyperion7):

Ieri, ma scuzați

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mariaelena234):

Nu e vorba de scuze,e vorba că dacă ai fi trimis-o azi nu ți-ar fi luat-o in considerare.
Sa știi că singura care poate ști dacă ia sau nu mai mult ești tu.
Corectează-te singura pe barem, aspru, și vezi ce iese. Daca știi că ai multe greșeli, șanse probabil nu sunt sa iei 5, dar daca știi că ai scris, posibil sa iei.
Daca ai făcut contestație doar de dragul de a face, sa știi că poti avea surprize neplăcute sad
No, hai sa nu fie negativiști, poate va fi bine și vei reuși!
Îți țin pumnii!

| Crackman a răspuns:

Depinde de profesor dar matematica este o stiinta exacta nu prea cred eu ca ai sanse

| Sistemulxxl a răspuns:

Iti poate da si mai putin. Ce spui de un 3?

| Mariaelena234 explică (pentru Sistemulxxl):

Știu ca este posibil, eu întrebam dacă sunt șanse sa îmi dea 5-ul, nu 3-ul… am și specificathappy

| Sistemulxxl a răspuns (pentru Mariaelena234):

Este posibil orice Marilena.