| anonim_4396 a întrebat:

Salut, fratele meu a luat 4.85 la matematica in cadrul examenului de bacalaureat si a depus contestatie, dar mi se pare c nota initiala este acoperita in momentul recorectarii. Credeti ca are sanse sa ia 5?

4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Buna! Da, poate sa-i dea 5-ul.

| MisterKat a răspuns:

Da. poate sa ia happy Unde am dat eu examenul, a fost un copil (cred ca de la liceul de info sau de la mine din liceu) care a luat de la 3. 70 la 5. Poate are sanse. Daca nu in sesiunea din toamna, nu e o rusine sa-l dea atunci! Succes!

| bbdotgirl a răspuns:

S-ar putea sa-i mareasca nota la 5. In general profii sunt intelegatori la chestii de genul asta happy

| Emena a răspuns:

Depinde daca a facut bine sau nu in examen. daca nu a scris corect, cum sa ia 5.