| donarcostica a întrebat:

Am nevoie de ajutor in legatura cu bacul. De astazi vreau sa ma apuc calumea sa invat... pana acum n-am facut nimic. Fac meditatii la romana si cateodata fac si la istorie.
Bacul il dau la romana, istorie si geografie fiind pe liceu sportiv.
Asa, si vreau sa ma ajutati cu un program pentru timpul saptamanii. Eu in fiecare sambata am meditatii. Sau macar, sa-mi spuneti cum procedati sau ati procedat cand ati dat bacul.
Niste sfaturi daca se poate.
Am inceput sa iau Memoplus
Multumesc mult de ajutor.
Ofer funda. Stima

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Paaaai, pe vremea mea, am copiat la bac tot intr-o veselie
cu binecuvantarea profesorilor, chiar la fizica, a venit o profa care nu era exact pe fizica, asa ca d'aia au lasat-o in sala, si care ne-a rezolvat probeleme de fizica, pentru ca ea era de fapt inginera (dar nu avea de lucru ca inginera, d'aia a devenit profa) si le avea cu fizica in rautate!

insa tine minte un lucru: "de maine ma apuc de invatat"
e cea mai mare minciuna a elevului/studentului big grin