| BancaRomana a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor, stie careva subiectele la Simularea la mate 2017, DAU FUNDE

Răspuns Câştigător
| Rebel23 a răspuns:

Salut,nu cred ca cineva deține aceste informați, deocamdată.Am fost și eu in clasa a VIII-a, eram foarte emoționat, atât de emoționat încât am pus și eu aceiași întrebare pe un alt site, dar in fine.Subiectele sunt primite atunci când tu ești in sala de examen.Nimeni nu poate știi despre ce este vorba in acel subiect, doar profesorul dacă se uita cu câteva minute mai repede.Dar asta nu contează. Stiu prin ce treci, ai emoții mari, dar stai calm.Aceasta simulare nu depinde de media ta de admitere la viitorul liceu.Aceasta simulare este data pentru ați evalua nivelul de cunoștințe.Prin aceasta simulare îți vei da seama dacă mai ai nevoie sau nu de o mică pregătire. Sfatul meu e sa fii calm și sa scrii tot ce știi. Sper ca te-am ajutat.

| RaduMihaiRadu a răspuns (pentru Rebel23):

Cu mult timp inainte se pregatesc mai multe subiecte. Cu o seara inainte cei din minister aleg un subiect ce va, fi transmis a 2-a zi dimineata. Trebuie sa ai pile foarte tari ca sa afle subiectul de la minister

1 răspuns: