| Pufulika a întrebat:

SAlut! Am nevoie de informatie despre noua mentalitate politica din 1986. Urgent! Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de postare trebuia să citești regulamentul site-ului, http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente care interzice rezolvarea temelor școlare!
Pa, pa.

| Pufulika explică (pentru Legiuitoarea):

Eu nu am rugat pe nimeni sa-mi faca temele, eu am rugat ajutor tongue

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Pufulika):

Bună.
Nu este nevoie să insiști, ai nevoie de ajutor să-ți faci tema, corect?
Rezultatul fiind acela de rezolvare a temei, și ne întoarcem de unde am plecat.
Pa, pa.

| Pufulika explică (pentru Legiuitoarea):

Nu,nu e corect.Eu sint 100% convinsa ca nu numai eu cer estfel de ajutor.Pe acest site-u sint postate multe intrebari de acest fel... tongue

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Pufulika):

Bună.
De ce vrei să continuăm un subiect care nu-și are rostul?
Uită-te peste postările mele și vezi tema cui am rezolvat-o!
Pa, pa.

| Pufulika explică (pentru Legiuitoarea):

Eu nu am avut in vedere pe tine!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Pufulika):

Bună.
O sursă de informare, www.referate.ro dar asta nu înseamnă că rezolv tema ta școlară.
Succes!
Pa, pa.

| Pufulika explică (pentru Legiuitoarea):

Mersi mult...winking

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Pufulika):

Bună.
Nu ai pentru ce, succes la școală. Nu uita că cea mai bună sursă pentru școală rămâne biblioteca centrală, cea de la unitatea de învățământ în care te pregătești.
Pa, pa.

Întrebări recente