| sela918 a întrebat:

Salut!
Am nevoie de niste pareri in legătură cu Facultatea de business din Cluj. Ai un viitor dupa ce termini facultatea sau direct somer?

1 răspuns:
| andreidmbm a răspuns:

Salut,
Ai un viitor asigurat indiferent de facultatea pe care o faci, daca esti bun in ceea ce faci.

Chiar si fara facultate, daca esti bun intr-un domeniu, nu vei ramane somer si vei avea un viitor frumos.

Nu te astepta ca sa ajungi cineva doar pentru ca ai terminat o facultate "buna".