| Zoki a întrebat:

Salut,

Am nevoie de o idee pentru un proiect. E vorba despre proiectarea unui local de 100 metri patrati. Trebuie sa fie un loc care sa atraga tinerii ( exemple de localuri ar fi clubul, sala de jocuri, chiar si McDonald's ). Mai mult decat toate caracteristicile astea ar trebuie sa fie ceva inovativ, ceva care nu s-a mai vazut. Eu m-am gandit la un Green House in care este posibilitatea sa mananci, sa admiri florile, poate si adaugarea unui punct Wi-Fi.

Stiu ca e o bataie de cap dar va rog ajutati-ma cu ceva idei, exclus Green house. Am putea face ceva gen un schimb, va ajut si eu cu ceva daca ma pricep happy

Multumesc mult! happy

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Consulta un arhitect. oricum daca iti face cineva schita, iti va trebui planul facut de un arhitect, aprobat.plus aprobare de constructie.

| Zoki explică (pentru express11):

E un proiect pentru scoala, adica e imaginar. Nu trebuie sa il fac in realitate happy

| express11 a răspuns (pentru Zoki):

Aha.