| Stra1nul a întrebat:

Am nevoie si eu de un articol cu titlul "ce ii face pe oameni fericiti" imi trebuie pentru la scoala. Cam o pagina de caiet mic.

Răspuns Câştigător
| lavinia23_5641 a răspuns:

Pe oameni fericiti ii face ziua de zi cu zi care ii este menita fiecarui om de a vedea lumina zilei, rasaritul si frumusetiile sufetului omului.Sa fi fericit nu ai nevoie de lucruri materiale fericirea consta in dedicatia iubiri tale fata de tot ceea ce definesti tu familie,prieteni,iubiti, iubite si animale. Poate si un simplu te iubesc sa te aduca in culmea fericiri, poate si un simplu sarut sa te aduca pe aripiile vatului fericirea iti este daruita odata ce simti ce e intai iubirea si de a te cunoaste ce te aduce pe tine pe culmile vietii. Sper sa iti foloseasca acteva ideei tongue