| bestia69k20 a întrebat:

Salut, am o întrebare. Exista posibilitatea sa fac cumva rost de cursuri de la nutriție și dietica de la facultatea din Cluj? Noi la usv am cursurile de la "ID"(învățământ distanta) și voiam sa întreb dacă pot sa fac rost și de la nutriție de la Cluj. Mulțumesc anticipat și

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Sigur cei de la facultatea asta au un grup pe Facebook. Da la cautare si ar trebui sa gasesti, ori dai join acolo si daca iti da accept faci postare si ceri cursurile ori daca nu te accepta rogi un admin sa faca postare pentru tine. Sigur se gaseste cineva sa ti le dea dar nu cred ca gratis, asteapta-te sa platesti niste bani.