| Bogdan_Bucur_2000 a întrebat:

Salut, am o întrebare legată de bacalaureat, anul trecut in sesiunea August Septembrie 2021 nu m-am prezentată la biologie dar mi-am recunoscut probele din sesiunea anterioară, iar anul asta când m-am dus sa ma inscriu doamna secretara m-a pus sa recunosc probele din 2020 ci nu din 2021 cu toate ca i-am zis ca vreau sa dau la materia la care nu m-am prezentat, adică biologia și pe celelalte doua sa le recunoască. Acum întrebarea mea este vreo problema ca am făcut asa? Trebuia sa le recunosc pe cele de anul trecut? Sau pe cele din 2020?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se recunosc probele sustinute la ultima sesiune, in cazul tau la cea din 2021, bineinteles daca ai avut note de peste 5 si soliciti expres sa ti le recunoasca.

| Bogdan_Bucur_2000 explică (pentru Ioandelasal):

Da, am peste nota 5 la ele, dar doamna secretara mi-a zis la ultima proba la care am fost prezent ca sa le recunoască, asta m-a pus pe gânduri