| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Salut.Am o intrebare ne-a intrebat azi profa ca cine e in situatie de corigenta ne asculte mie semestru aceasta imi iese 4. pe primul am avut 6.Intrebarea mea este ca trebuie sa fiu pus in lista elevilor in stare de corigenta la materia respectiva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da, cred ca se referea doar la semestrul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu esti, ai media anuala la materie 5 insa tot este bine sa inveti.

| monster62 a răspuns:

Sa zicem, ca daca zici ca media semestriala I este 6, si semestriala II este 4, media anuala ar trebui sa fie 5...

esti la limita minima laughing laughing laughing nu ar trebui sa iesi corigent cu 5, doar de la 4 in jos se iese cu corigenta happy

| Oantaaaa a răspuns:

Da, si nu