Întrebare recomandată | Frosty12 a întrebat:

Salut, am o întrebare pentru cei care locuiesc în Alba Iulia, aș dori să știu dacă exista școală profesională pt bucătari in Alba Iulia. Mulțumesc, ofer funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În 2014 a fost ( Şcoală Profesională ) 1 clasă de "bucătar" ( 28 de locuri ) la Colegiul Economic "Dionisie Pop Marţian" - vezi pag. 46 din "Ghidul candidatului 2014" de la linkul :
http://samira.albanet.ro/danche_2013_2014/GHID_2014.pdf

Toate cele bune.

| Frosty12 explică (pentru bursuc001):

Mulţumesc,am mai auzit undeva despre Colegiu cum că ar fi, dar nu am fost sigur.

| bursuc001 a răspuns (pentru Frosty12):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.

3 răspunsuri:
| melena1 a răspuns:

Nu prea exista in orasul meu