| BeardBear a întrebat:

Am observat un aspect interesant la admiterea la Universitatea Al. I. Cuza din Iasi specializarea informatica. Cativa candidati au intrat la "cu taxa" desi au avut atat media de la bac cat si media de la admitere mai mare decat multi candidati care au intrat la buget. Intrebarea mea este: Care sunt criteriile pentru care au putut intra la taxa intr-o astfel de situatie?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate e a doua facultate si nu mai beneficiaza de locuri la buget