| Sean a întrebat:

Salut, am pierdut legitimatia de concurs, pentru probele de la facultate, se poate intocmi alta, maine fiind ultima zi de inscriere?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Te duci la centrul de inscriere avand asupra ta o poza si cartea de identitate si ceri un duplicat al legitimatiei de concurs. Nu cred ca solicitarea iti va fi refuzata --- eventual
, va fi taxata.
P.S. fara legitimatie si CI nu poti intra in sala de concurs!

| Sean explică (pentru alessia5158):

Mersi, am rezolvat.

| alessia5158 a răspuns (pentru Sean):

Succes la examene! Ai grije sa nu-ti "pierzi" capul la unul dintre ele. Nu se "elibereaza" duplicat!

5 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Sigur ca vei putea sa dai din nou probele pentru facultate insa nu se stie daca anul asta puppy dog eyes.
Poati incerca la anul daca vrei neaparat la facultatea aceea sau poti da la alta facultate poate ai mai mult noroc.
Cel mai important lucru este sa faci ceea ce iti place!winking
Te pup, pa pa! :*

| Sean explică (pentru Latinmoon):

Sa ma exprim mai clar, legitimatia de concurs am primit-o cand am depus dosarul, dar am pierdut-o, se mai intampla, se poate primi alta? Saptamana viitoare fiind concursul de admitere, si avand nevoie de acea legitimatie, cam asta ma intereseaza pe mine, nu sa stau un an pe banca.

| Latinmoon a răspuns (pentru Sean):

Eu sunt la liceu blushing, da si tu maine un telefon la secretariat si afla!
Sti macar un raspuns clar nu ce spune unul-altlul pe margine!winking