| elenuyzy a întrebat:

Hey, am nevoie de un raspuns, urgent, va rog! am pierdut legitimatia de concurs de la faculatate, cea cu care am dat probele in iulie. intrebarea mea este daca imi mai trebuia la ceva, acum la inceperea cursurilor? funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nici o problema, acea legitimatie a fost numai pentru concurs. O sa va faca legitimatie de student. Numai bine!

| elenuyzy explică (pentru Ioandelasal):

Cineva mi-a spus ca trebuie pentru inmatriculare, aceea care se face cu cateva zile inainte de 1 oct. e adevarat?

| Ioandelasal a răspuns (pentru elenuyzy):

Nu stiu cum sa foloseasca pentru inmatriculare, pe ea nu scria ca ai fost admisa. Oricum, intreaba la facultate dar, repet, nu vad sa fie vreo problema.