| BaltaGamerProYT a întrebat:

Salut, am rămas corigent la matematica și nu mai este mult până dau examenul de corigență, după ce îl dau am vreo șansă să intru la un liceu, nu contează dacă e prost? Să am bac, deoarece am note destul de ok la toate celelalte materii mai puțin matematică sau trebuie neapărat să intru la profesională?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da,ai șanse să poți ajunge la un liceu (mai slab), unde au rămas locuri. Dacă nu, atunci la profesională.