| PascuBogdan a întrebat:

in legatura cu Anglia cum este viata de student acolo, cum este traiul acolo? Adica ma refer cine plateste studiile, cine te angajeaza dupa ce termini o facultate, cat de greu e sa fii student acolo mai ales daca esti pe banii parintilor?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa fie traiul, de la scump in sus mai ales daca e vorba de Londra. Facultatile se platesc, adevarat ca nu ca in SUA, dar taxa anuala ajunge si 10. 000lire la facultatile bune. Asa ca hotaraste tu daca e greu sau nu pe banii parintilor tai