| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare. Sambata am un meci de fotbal si antrenorul mi-a cerut sa ii duc Foaie Matricola stie cineva de unde pot face rost de ea? Scuzati categoria dar aici intra cea mai multa lume si am nevoie urgent de un raspuns. Dau funda urgent.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Foaia matricola se poate lua de la unitatea de invatamant unde esti inmatriculat ca elev. Se poate da pe loc sau la cateva zile.

| Hammurabi a răspuns:

De la instituía de invatamant unde esti sau ai fost. Mergi a secretariat si soliciti foaia matricola.

| Star2 a răspuns (pentru Hammurabi):

Mi-o poate da pe loc? sau dureaza mai mult timp sa mi-o dea?

| Hammurabi a răspuns (pentru Star2):

Unii dau pe loc altii dupa o zi doua. Depinde de institutie.