| Razvan1_4095 a întrebat:

Am si eu o mare dilema.
Anul acesta dau bacul si pentru facultate m-am gandit la Academia tehnica militara(Bucuresti), Arhitectura navala(Galati) si ingineria forajelor-Petrol si gaze(Ploiesti).
Si nu stiu pe care sa o aleg. As dori si eu niste sfaturi de la niste oameni care au avut de-a face cu aceste facultati si care ma pot ajuta cu niste sfaturi concrete, tinand cont si de ceea ce vei putea face dupa terminarea facultatii.
Rog seriozitate!
Multumesc!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Toate sunt facultati bune, depinde de tine ce vrei de la viata asta.

| AlexandruIonut11 a răspuns:

Super, daca vrei sa aflii mai multe despre foraje intra te rog pe http://hidrogeofor.ro/, aici vei gasi toate informatiile de care ai nevoie.